KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524200
nr 1352 4200
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på pannå, 54x45 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:45:13
100 kr
200 kr