KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805317
nr 1580 5317
Oidentifierad konstnär. Figurer vid strandkant. Signerad, oramad. Olja på duk, 50x75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:07:11
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)