KONST / Litografier / Färglitografi 12487034
nr 1248 7034
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 327/360. Motivet: 45x51
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:12:38
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund