KONST / Litografier / Grafiskt blad 14246002

nr 1424 6002

Grafiskt blad

Gicléetryck, Niclas Jönsson, Komposition. Signerad, numrerad 35/100, daterad: -16. Bildmått: 28x38, oramat löst blad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:23:02

11/10 16:14:10 1      Vinnande bud