KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7618510
nr 761 8510
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Etsning, Alain Soucasse (f. 1951), signerad, 82/100, motivets mått: 14x22
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 maj 2012
kl 19:09:29
25/5 22:31:46
150 kr
28/5 15:02:14