BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 8941081
*
nr 894 1081
Ljusstake
50-tal, för fyra ljus, metall, längd: 33, höjd: 18
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:58:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 18:41:48
1
100 kr
12/5 18:53:45
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyra ljus ljusstakar ljusstake metall
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:32
-
6338 Ljusstakar
4 st, Trä, Birgitta Hedlund. Höjd: 34 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:41
-
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:28
-
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:14
-
6092 Ljusstakar
ett par, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30
-
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:46
*
Ljusstake
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1081
Ljusstake
50-tal, för fyra ljus, metall, längd: 33, höjd: 18
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 18:41:48 | 1 | 100 kr |
12/5 18:53:45 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyra ljus ljusstakar ljusstake metall
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:32 -
6338 Ljusstakar
4 st, Trä, Birgitta Hedlund. Höjd: 34 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:41 -
6327 Ljusstakar
Ett par, barockstil. Mässing. Höjd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:28
-
6328 Ljusstakar
Ett par, Bersbo, Oscars + Oscarsgruvan 1987, malm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:14 -
6092 Ljusstakar
ett par, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30 -
6163 Ljusstakar
ett par, nysilver. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:46