Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Bok 3412298



*

nr 341 2298


Bok

Marc Chagall, Keramik & Skulpturer,


Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 20 december 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/12 14:10:42 1      350 kr
20/12 15:55:30 2      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok böcker keramik & skulpturer marc chagall
  • 8193 Bokhylla
    John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:36
  • 8118 Bokhylla
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8309 BokhylleskÃ¥p
    2 st, 1910, ek. Bredd: 118 cm, djup: 41 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:39
  • 8251 VitrinskÃ¥p
    Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:03
  • 8248 VitrinskÃ¥p
    Louis XV-stil, 1900-tal, blåbetsat, 2 hyllplan i g..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:57




Ladda ner broschyr