KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15207232

nr 1520 7232

Richard Ryan

(f. 1974), Sverige

Blandteknik, Signerad. Bladets mått: 50x35 cm, oramad

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:48:32

Richard Ryan

Läs mer om Richard Ryan