MÖBLER / Bord / Skrivbord 7027132

nr 702 7132

Skrivbord

Mahogny, längd: 140, djup: 70, höjd: 80

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 juni 2011
kl 18:17:18