KONST / Litografier / Färglitografi 11795398
nr 1179 5398
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 26/90, bladets mått: 63x75 cm
Kondition: sknar glas,
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:46:17
20/4 12:47:26
600 kr
23/4 19:31:25
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg