KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13072309
nr 1307 2309
Jean-Baptiste Valadié
(f. 1933), Frankrike
Blandteknik, Signerad, 47x40 cm
Jean-Baptiste Valadié, fransk bildkonstnär född 1933.
måndag 17 februari 2020
kl 18:34:35
Jean-Baptiste Valadié
Läs mer om Jean-Baptiste Valadié