KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13072309

nr 1307 2309

Jean-Baptiste Valadié

(f. 1933), Frankrike

Blandteknik, Signerad, 47x40 cm

Jean-Baptiste Valadié, fransk bildkonstnär född 1933.

måndag 17 februari 2020
kl 18:34:35

Jean-Baptiste Valadié

Läs mer om Jean-Baptiste Valadié