KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6856708

nr 685 6708

Gravyr

1800-tal, Trumphator mortis, Christus Jesus51 x 28

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:49:22