KONST / Litografier / Fotografi 13544037
nr 1354 4037
Bruno Ehrs
(f. 1953), Sverige
Fotografi, Göran Persson. Ej signerad. Silvergelatin, 56x44 cm
Bruno Ehrs, svensk fotograf född 1953.
måndag 19 oktober 2020
kl 18:58:27