KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481045

nr 1248 1045

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Tallar", Signerad a tergo. Olja på duk, verso a verso, 110x66

måndag 15 april 2019
kl 20:57:34

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano