KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481045
nr 1248 1045
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Tallar", Signerad a tergo. Olja på duk, verso a verso, 110x66
måndag 15 april 2019
kl 20:57:34
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano