GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 8941074
*
nr 894 1074
Uppläggningsfat
2 st, bland annat. Ella Bergstrand, längd: 32-34
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:13:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 20:15:15
1
100 kr
12/5 10:30:06
2
150 kr
12/5 10:46:39
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ella bergstrand keramik uppläggningsfat
-
5244 Kaffeservis
+ uppläggningsfat, 8 delar, nysilver, Webster Wilc..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:09
*
Uppläggningsfat
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1074
Uppläggningsfat
2 st, bland annat. Ella Bergstrand, längd: 32-34
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 20:15:15 | 1 | 100 kr |
12/5 10:30:06 | 2 | 150 kr |
12/5 10:46:39 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ella bergstrand keramik uppläggningsfat
-
5244 Kaffeservis
+ uppläggningsfat, 8 delar, nysilver, Webster Wilc..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:09