KONST / Litografier / Färglitografier 13117040
nr 1311 7040
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st, 380 upplaga. Signerad. Motivet: 43x48-44x35cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:42:43
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström