ART / Oil paintings / Oil paintings 13141374
nr 1314 1374
OIL PAINTINGS
2 pcs, Ernst Aschenbach (1872-1954), Fäbod & Vintermotiv. Signed. Olja på duk & pannå, 39x59 cm,
2 st, Ernst Aschenbach (1872-1954), Fäbod & Vintermotiv. Signerade. Olja på duk & pannå, 39x59 cm
800
SEK 600
Monday Mars 23 2020
at 19:47:59
23/3 12:48:28
500 kr
23/3 19:38:46