LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Girandole 12321032
nr 1232 1032
GIRANDOLE
Sengustaviansk stil 1800-tal, Fot i kristall, stomme och ljuspipor i förgylld mässing. Height: 78 cm,
Sengustaviansk stil 1800-tal, Fot i kristall, stomme och ljuspipor i förgylld mässing. Höjd: 78 cm
Withdrawn
Monday January 28 2019
at 18:40:01
- Klassiska
Jan 28
Klassiska
Read more about Klassiska