KONST / Litografier / Färglitografi 11754154
nr 1175 4154
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Slottsbacken. Signerad, daterad 1981, numrerad 62/70. 40x60 cm
måndag 16 april 2018
kl 19:14:28
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas