KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464204
nr 1346 4204
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 39x69cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:15:50
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)