ART / Lithographs / Litograph in colors 16416059
nr 1641 6059
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. 'Ã…rstiderna'. Signed, numbered 145/185, unframed, sheet: 62x51,
LITOGRAPH IN COLORS, "Årstiderna". Signerad, färglitografi, numrerad 145/185, oramat löst blad. Bladets mått: 62x51 cm
SEK 150
Monday September 9 2024
at 19:59:42
5/9 21:42:05
100 kr
9/9 19:54:14
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe