GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 16123136
nr 1612 3136
Servisdelar
fajans, Italien, 9 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:31:09
15/4 18:26:09