KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14409415
nr 1440 9415
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Sittande figur. Signerad. Blandteknik, bildmått: 35x25 cm, yttermått inklusive ram: 58x45
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:15:12
16/12 20:40:50
150 kr
17/12 16:18:52
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin