MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Guitar 7267534

nr 726 7534

GUITAR

Mexico, klassisk, med case, wear, damages, spricka i locket.

Mexico, klassisk, med case

Condition: slitage, skador, spricka i locket

300

SEK 100

Monday November 21 2011
at 18:28:28

20/11 12:56:01 1      Vinnande bud