KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894227
nr 1289 4227
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Vintersol Yttersta tvärgränd", signerad. Olja på duk, 49x60 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:31:06
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)