KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12354499
nr 1235 4499
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Walter du Halde (f. 1919), porträtt. Olja på pannå, signerad. 24x20
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:25:36
18/2 19:20:36
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde