ART / Lithographs / Litograph in colors 16375267
nr 1637 5267
LITOGRAPH IN COLORS
Lars Norrman (1915-1979), Sweden. Båtar på strand. Signed. Numrerad, 158x310. Litograph in colors, Image dimensions: 28x42 cm, outer dimensions including frame: 45x59,
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Båtar på strand, Signerad. Numrerad, 158x310. Färglitografi, bildmått: 28x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x59 cm
Monday August 26 2024
at 19:35:59