MÖBLER / Bord / Satsbord 13374462

nr 1337 4462

Satsbord

4 delar, 34x43cm. Höjd: 59cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:23:11