KONST / Litografier / Färglitografi 15978235
nr 1597 8235
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 54/150. Färglitografi, bildmått: 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:16:39
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund