KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064360
nr 1206 4360
Ann-Louise Bäckström, Domherrar, Vintermotiv från Öland, signerad. Olja på duk, 30x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:22:15
18/9 18:10:55
100 kr
22/9 13:23:48