KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13292071

nr 1329 2071

Johannes Gebhard

(1894-1976), Sverige

Akvarell, "Från Strandvägen". Signerad. Motivet: 27x37 cm

Johannes Gebhard, svensk bildkonstnär född 1894, död 1976.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 maj 2020
kl 18:24:25

21/5 06:15:38 1      200 kr
25/5 18:19:25 2      Vinnande bud

Johannes Gebhard

Läs mer om Johannes Gebhard