MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11697051
nr 1169 7051
Stolar
4 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:38:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)