KONST / Litografier / Färglitografi 13614533

nr 1361 4533

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 67/99. Motivet: 74x53 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:44:09

21/11 20:29:00 1      500 kr
23/11 19:39:09 2      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström