KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12223053
nr 1222 3053
Birger Welander
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, Uppsalamotiv. Signerad. Olja på duk, 46x38 cm
Birger Welander, svensk målare född 1916.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:09:40
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)