MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 7325154
nr 732 5154
Pall
1800-tal, längd: 32
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:33:31
19/12 16:25:59
150 kr
19/12 16:54:19