MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13429200
nr 1342 9200
Skåp
50/60-tal, Teak, 130, djup: 39 cm, höjd: 112 cm, nyckel
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:54:51
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr