KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385284
nr 1538 5284
Kaj Pihl, Hamn. Signerad. Olja på duk, 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 25x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:24:56
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr