KONST / Litografier / Färglitografi 12409076

nr 1240 9076

John Thorgren

(1918-2000), Sverige

Färglitografi, Fjällandskap. Signerad, numrerad 278/360. Motivet: 49x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:55:30

11/3 09:12:01 1      100 kr
11/3 18:50:31 2      Vinnande bud

John Thorgren

Läs mer om John Thorgren