ART / Oil paintings / Oil painting 8091130
nr 809 1130
OIL PAINTING (F)
signature, Sydländskt stadsmotiv, 48 x 60, wear, damages.
Bär signatur, Sydländskt stadsmotiv, 48 x 60
Condition: slitage, skador
Monday February 25 2013
at 18:26:25