KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095341

nr 1309 5341

Rolf D Eriksson, Kust. Signerad, daterad -84. Olja på pannå, 69x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:53:20