KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9758124
nr 975 8124
Etsning
Slussen, signerad, motivet: 18x34
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:44:58
100 kr
300 kr
350 kr
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv