KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224543
nr 1222 4543
Arthur Heickell
(1873-1958), Finland
Oljemålning, Kust, Signerad. Olja på pannå, 18x23
Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:03:47
7/12 22:52:30
300 kr
9/12 19:54:17
Arthur Heickell
Läs mer om Arthur Heickell