KONST / Litografier / Färglitografi 16694303
nr 1669 4303
Hannu Väisänen
(f. 1951), Finland
3 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 63x77 ca
Hannu Väisänen, finländsk bildkonstnär och författare född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:36:11
12/12 17:32:15
100 kr
16/12 19:27:41
Hannu Väisänen
Läs mer om Hannu Väisänen