KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16348241
nr 1634 8241
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, Ivor Novello & Madie Andrews, Signerad, bladets mått: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:27:43
5/8 19:16:32
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman