KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 673236
nr 67 3236
AKVARELL
Flodlandskap, Sign, 1800-tal, Holland, 15 x 27
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 juli 2001
Signe Persson-Melin (f. 1925)