KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15464299

nr 1546 4299

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Gamla Stan. Akvarell, bildmått: 57x38 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 20:06:17