KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16694472

nr 1669 4472

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, Kustbild. Blandteknik, bildmått: 19x30 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:08:26