KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746338
nr 1274 6338
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad -68. Olja på duk, 64x91 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:46:19
9/9 11:05:16
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann