KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15978026

nr 1597 8026

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Efter Erskine. Akvarell, bildmått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 februari 2024
kl 20:09:34

12/2 18:51:30 1      Vinnande bud