KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9546490

nr 954 6490

Teckning

Oidentifierad konstnär, Porträtt, 1800-tal, 19x15

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 april 2015
kl 19:57:13